Restauracja z muzyką na żywo we Wrocławiu

Restauracja z muzyką na żywo we Wrocławiu

Restauracja z muzyką na żywo we Wrocławiu to doskonałe miejsce do spędzenia wolnego czasu, w którym wyśmienite dania serwowane są przy akompaniamencie wyjątkowych dźwięków. Delektowanie się kolacją połączone z podziwianiem występu utalentowanych wykonawców to świetny pomysł na spotkanie ze znajomymi, urodziny, imprezę firmową czy randkę. Miejscem we Wrocławiu, które słynie z grania świetnej muzyki na żywo, są JATKI 2.0.

Spis treści:
Dlaczego warto?
Koncerty muzyczne na żywo
Smaczne dania w otoczeniu dźwięków
Czym wyróżniają się JATKI 2.0 Food&Culture?
Wyjątkowa przestrzeń i atrakcyjna lokalizacja
Możliwości rezerwacji

Dlaczego warto zawitać do restauracji z muzyką na żywo we Wrocławiu?

Restauracja z muzyką na żywo we Wrocławiu jest miejscem wartym odwiedzenia z wielu powodów. W JATKI 2.0 staramy się zapewnić gościom wyjątkową przyjemność płynącą z obcowania z doskonałym jedzeniem oraz nietuzinkową oprawą muzyczną. Połączenie posiłku ze słuchaniem muzyki na żywo jest świetnym sposobem na zaspokojenie zmysłów, a kameralny klimat otoczenia dodatkowo zwiększa odczucia przy delektowaniu się pysznymi daniami oraz talentem wykonawców.

Koncerty muzyczne na żywo

W JATKI 2.0 regularnie odbywają się koncerty. Muzykę traktujemy jako nierozłączny element przestrzeni lokalu, dbając o jej odpowiednią intensywność oraz styl. Granie utworów muzycznych na żywo stanowi jednocześnie ukłon w kierunku gości, którzy lubią poznawać repertuar prezentowany bezpośrednio przez samych artystów.

Smaczne dania w otoczeniu dźwięków

Dbamy o to, aby muzyka pasowała do charakteru JATKI 2.0 oraz upodobań samych odwiedzających. W otoczeniu kojących dźwięków możesz się zrelaksować, co w połączeniu z wyśmienitym jedzeniem zwiększa przyjemność ze spędzania czasu w lokalu. JATKI 2.0 odwiedzają utalentowani wokaliści i instrumentaliści, których muzyka stanowi doskonałe tło dla wyjątkowej atmosfery panującej w restauracji. Wyśmienite potrawy i muzyka na żywo to niezwykłe połączenie, doceniane przez gości przybywających do Wrocławia z całej Polski.

Potrawa w restauracji

Czym wyróżnia się restauracja JATKI 2.0 we Wrocławiu z muzyką na żywo?

Restauracja JATKI 2.0 we Wrocławiu z muzyką na żywo jest wyjątkowym miejscem, w którym dobremu jedzeniu towarzyszą niezwykłe koncerty i wernisaże. W JATKI 2.0 można połączyć ze sobą doznania kulinarne i dźwiękowe, a także spotkać wielu muzyków, malarzy, aktorów oraz innych twórców kultury i sztuki. JATKI 2.0 to zarazem niezwykle przytulna i kameralna przestrzeń, która dzięki położeniu przy urokliwej uliczce staje się niepowtarzalnym punktem na mapie Wrocławia.

Wyjątkowa przestrzeń i atrakcyjna lokalizacja

JATKI 2.0 to duży lokal, na który składają się dwie sale o całkowitej powierzchni 180 m2. W miejscu tym z powodzeniem zmieści się jednocześnie nawet do 80 gości. Jedno z pomieszczeń posiada nowoczesne wyposażenie multimedialne, które można wykorzystać podczas prowadzenia konferencji oraz szkoleń. Sala dysponuje też pianinem pozwalającym na uatrakcyjnienie każdego eventu, spotkania biznesowego czy wystawy. JATKI 2.0 znajdują się przy ulicy Jatki, w historycznej lokalizacji niedaleko wrocławskiego Rynku. Dodatkowo lokal jest usytuowany w okolicy wyłączonej z ruchu samochodowego, dzięki czemu goście mają poczucie odseparowania od męczącego i głośnego zgiełku miasta. Każde spotkanie w tej przestrzeni odbywa się w wyjątkowej, kameralnej atmosferze.

Możliwości rezerwacji

Oferujemy możliwość wynajęcia dużej sali na 45 miejsc siedzących w układzie teatralnym lub stolikowym bądź też całego lokalu na 80 miejsc siedzących. W ramach rezerwacji można uzyskać dostęp do bogatego zaplecza multimedialnego, w tym ekranu, rzutnika, flipchartu czy mikrofonu. Oferujemy możliwość zaaranżowania koncertu klawiszowego na pianinie, wycenianego w sposób indywidualny. Przestrzenie są przygotowane do ekspozycji prac artystycznych, a także przeprowadzania szkoleń, prelekcji, webinarów czy wykładów. JATKI 2.0 to jednocześnie doskonałe miejsce do realizacji kolacji biznesowych, imprez okolicznościowych, spotkań integracyjnych czy bankietów. Posiadamy również spersonalizowaną ofertę barową oraz gastronomiczną, w tym także specjalne menu dla dzieci. W JATKI 2.0 oferujemy atrakcyjne ceny, a także możliwość rozliczenia do kwoty ustalonego limitu lub w systemie Open Bar z rozliczeniem następującym na podstawie zużycia.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą JATKI 2.0, zamówienia pysznego posiłku lub napoju z bogatego menu i posłuchania muzyki na żywo. W razie jakichkolwiek pytań zachęcamy do kontaktu mailowego, telefonicznego lub poprzez formularz kontaktowy na stronie internetowej.

Leave a Comment