Sala konferencyjna we Wrocławiu

Sala konferencyjna we Wrocławiu

Sala konferencyjna wzbudza zainteresowanie wielu firm we Wrocławiu. Wiele przedsiębiorstw rezygnuje z takich pomieszczeń w swoich biurach, ponieważ ich wynajem często jest bardziej opłacalny. Mogą się tam odbywać spotkania biznesowe czy szkolenia. Taką przestrzeń możesz zarezerwować w JATKI 2.0, korzystając przy tym z dobrego zaplecza multimedialnego i świetnej lokalizacji.

Spis treści:
Dlaczego lepiej wynająć salę?
Na jakie okazje?
Jakie są zalety takiego rozwiązania?
Co jest istotne przy rezerwacji lokum w Rynku?
Lokalizacja
Metraż i sprzęt
Oferta JATKI 2.0

Co przemawia za wynajęciem sali konferencyjnej we Wrocławiu?

Sala konferencyjna we Wrocławiu będzie przydatna przede wszystkim dla firm, które nie mają do dyspozycji takiego pomieszczenia w swojej siedzibie. Taka sytuacja jest coraz częściej spotykana, gdyż przestrzenie biurowe są kosztowne, a tego typu pokój jest wykorzystywany sporadycznie. Dla większości podmiotów wynajęcie takiego lokum będzie zatem bardziej opłacalne.

Na jakie okazje?

Taka przestrzeń przydaje się przy spotkaniach zarządu czy całego personelu firmy. Choć mogą temu służyć zwykłe pomieszczenia biurowe, udanie się do dedykowanej sali sprawia, że wszyscy uczestnicy spotkania mogą się bardziej skoncentrować, unikając bodźców, które mogłyby rozpraszać uwagę. Inną okazją może być konieczność przyjęcia delegacji partnerów biznesowych. Oprócz tego z sali konferencyjnej korzysta się również przy okazji szkoleń, konferencji wykładów czy prelekcji.

Jakie są korzyści?

Praktyka pokazuje, że poza dużymi korporacjami, większości firm często nie opłaca się posiadanie własnej sali konferencyjnej. Taka przestrzeń jest zwykle dość duża, podczas gdy korzysta się z niej okazyjnie. Tymczasem jej wyposażenie czy utrzymanie bywa drogie i w większości przypadków okazuje się zbędnym wydatkiem. Wynajęcie sali do konferencji jest często zdecydowanie rozsądniejsze finansowo, a do tego organizatorzy nie muszą się przejmować aspektami, takimi jak sprzątanie czy przygotowanie sprzętu, ponieważ zajmą się tym właściciele obiektu. Co więcej, wynajmując zewnętrzną salę, można podkreślić wagę organizowanego wydarzenia, a wybierając odpowiednie miejsce, buduje się też niejako prestiż samej firmy.

Wydarzenie z sali konferencyjnej

Co jest ważne przy wyborze sali konferencyjnej w centrum Wrocławia?

Jeżeli w poszukiwaniu sali konferencyjnej we Wrocławiu kierujesz się głównie lokalizacją, optymalnym wyjściem będzie wybór lokum w centrum miasta. Szkolenia, konferencje czy spotkania powinny się odbywać w odpowiednio skomunikowanych miejscach, tak aby żaden uczestnik nie miał problemów z dotarciem na miejsce. Przed dokonaniem rezerwacji upewnij się również, czy dany lokal posiada stosowne zaplecze multimedialne. Osoby i firmy zainteresowane wynajmem sali w centrum miasta zachęcamy do skorzystania z oferty restauracji JATKI 2.0.

Dlaczego w takiej lokalizacji?

Przed podjęciem decyzji koniecznie trzeba się upewnić, w jakim miejscu położona jest dana sala. Niektóre z nich ulokowane są w hotelach poza miastem i są one dedykowane raczej kilkudniowym wydarzeniom, gdy uczestnicy mają możliwość noclegu w tym samym obiekcie. Pod względem standardowych szkoleń, spotkań czy konferencji, należy wybrać miejsce, do którego wszyscy bez problemu dojadą, także komunikacją miejską. Centrum jest doskonałym wyborem, gdyż jest to obszar odpowiednio skomunikowany z większością dzielnic Wrocławia.

Metraż i wyposażenie

Istotnym kryterium wyboru sali jest również jej metraż. Przed rezerwacją należy się upewnić, czy oferowana powierzchnia odpowiada potrzebom wydarzenia, aby uczestnicy mogli czuć się komfortowo podczas wielogodzinnego spotkania.
Bardzo ważne jest również sprawdzenie tego, co ma do zaoferowania dane miejsce, jeżeli chodzi o wyposażenie. Ewentualne mankamenty pod tym względem mogą przekreślić powodzenie danego wydarzenia. Część ofert pojawiających się na rynku dotyczy tymczasem wynajęcia samej przestrzeni, a zaopatrzenie w sprzęt multimedialny może leżeć po stronie wynajmującego. Zdecydowanie lepiej będzie zatem wybrać miejsce z bogatym zapleczem technicznym, takie jak JATKI 2.0.

Oferta JATKI 2.0

W restauracji JATKI 2.0 umożliwiamy wynajęcie dużej sali lub całego lokalu. To doskonałe rozwiązanie, gdy planujesz większe kolacje biznesowe czy spotkania integracyjne nawet dla 80 osób. Przestrzeń ta świetnie nadaje się również pod kątem organizacji zróżnicowanych warsztatów, szkoleń czy konferencji. Posiadamy ku temu odpowiednie zaplecze multimedialne, w tym rzutnik, ekran, nagłośnienie, mikrofon czy flipchart. Wszystko co potrzeba znajdziesz zatem na miejscu i możesz mieć pewność, że zaplanowane wydarzenie przebiegnie zgodnie z planem.
Jeżeli planujesz w najbliższym czasie organizację eventu, który wymaga dużej przestrzeni, zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą JATKI 2.0 oraz zapraszamy do nawiązania kontaktu w celu rezerwacji sali konferencyjnej.

Leave a Comment