Wynajem sali na imprezę we Wrocławiu

Wynajem sali na imprezę we Wrocławiu

Wynajem sali na imprezę to usługa, której bardzo często poszukują mieszkańcy Wrocławia. Jako że na rynku dostępnych jest wiele ofert wynajmu sal o wątpliwej jakości, zarezerwowanie odpowiedniego lokalu jest kluczowe w organizacji różnych przyjęć i spotkań okolicznościowych. Jednym z najciekawszych miejsc na wyprawienie imprezy we Wrocławiu jest restauracja JATKI 2.0.

Spis treści:
O czym należy pamiętać?
Atrakcyjna lokalizacja i bogata oferta
Odpowiednie parametry sali
Dlaczego warto zdecydować się na JATKI 2.0?
Fantastyczne położenie i duża przestrzeń
Komfortowe warunki imprezy

O czym należy pamiętać, decydując się na wynajem sali na imprezę we Wrocławiu?

Wynajem sali na imprezę we Wrocławiu nie jest łatwym zadaniem ze względu na bardzo duże możliwości wyboru w tym mieście. Firma wynajmująca przestrzeń powinna zapewniać gościom odpowiedni komfort oraz smaczne posiłki. Nie bez znaczenia pozostają również dodatkowe atrakcje. Sala na imprezę powinna również znajdować się w dobrej lokalizacji i gwarantować wystarczającą liczbę miejsc, aby wszyscy goście bez problemu mogli uczestniczyć w wydarzeniu. Oczywiście pod uwagę należy wziąć także cenę wynajmu.

Atrakcyjna lokalizacja i bogata oferta

Ważnym kryterium wyboru jest lokalizacja lokalu. Miejsca oddalone od centrum o wiele kilometrów znacząco komplikują dojazd. Lokalizacja sali ma tym samym istotne znaczenie dla organizacji imprezy, ponieważ umożliwia łatwe znalezienie lokalu w mieście oraz dotarcie do niego wszystkim uczestnikom. Kolejną ważną kwestią jest dostępność bogatego menu oraz innych atrakcji. Imprezie powinno towarzyszyć dobre jedzenie, a jeśli okoliczności wydarzenia są odpowiednie, można również zorganizować muzykę na żywo. Z tego względu najlepiej wybrać lokal oferujący zróżnicowane posiłki i drinki, a jednocześnie umożliwiający wynajem profesjonalnych muzyków z pełnym systemem nagłośnienia.

Impreza okolicznościowa

Odpowiednie parametry sali

Planując imprezę we Wrocławiu, należy wziąć pod uwagę charakter przyjęcia. Wybrana sala powinna dobrze pasować do ustalonej koncepcji. Znaczenie ma również liczba uczestników. Jeżeli lista gości jest długa, warto zdecydować się na wybór lokalu o odpowiednio dużym metrażu. W ten sposób zyskasz pewność, że sala zapewni wystarczającą przestrzeń osobom zaproszonym na imprezę. Poza miejscami do siedzenia warto też pamiętać o odpowiednio dużej strefie na taniec czy inne atrakcje.

Dlaczego warto zdecydować się na wynajem sali na imprezę w JATKI 2.0 we Wrocławiu?

Wynajem sali na imprezę we Wrocławiu oferujemy w restauracji JATKI 2.0. Działamy jako unikalny klub artystyczny, w którym doskonałym potrawom towarzyszą wernisaże i koncerty muzyczne. JATKI 2.0 to wyjątkowe miejsce, w którym można zorganizować niepowtarzalną imprezę w przytulnej i kameralnej atmosferze. Goście mają do dyspozycji dwie sale, a ich łączna powierzchnia wynosi około 180 m2 i pozwala na pomieszczenie nawet 80 osób. W jednym z pomieszczeń dostępny jest sprzęt multimedialny, który można wykorzystać podczas imprezy. Na wyposażeniu znajduje się również pianino, pozwalające na uatrakcyjnienie każdej uroczystości oprawą muzyczną.

Fantastyczne położenie i duża przestrzeń

Restauracja JATKI 2.0 wyróżnia się unikalnym położeniem we Wrocławiu. Znajdujemy się przy historycznej ulicy Jatki, czyli w bliskiej okolicy Rynku. Miejsce to jest zlokalizowane w obszarze wyłączonym z samochodowego ruchu, dzięki czemu panuje tu atmosfera dająca wrażenie odseparowania od miejskiego zgiełku. Oferujemy wynajem jednej większej sali z 45 miejscami siedzącymi w układzie stolikowym i teatralnym, a także możliwość skorzystania z całego lokalu na 80 miejsc siedzących. Rezerwacja pozwala na korzystanie z bogatego zaplecza multimedialnego, a także zamówienia pianina z opcją zaaranżowania koncertu klawiszowego, wycenianego indywidualnie.

Komfortowe warunki imprezy

Przestrzeń restauracji JATKI 2.0 możesz wykorzystać do organizacji imprez różnego rodzaju, w tym biznesowych, integracyjnych czy bankietowych. Goście mają do dyspozycji spersonalizowaną ofertę gastronomiczną i barową, włącznie z odpowiednim menu specjalnie dla dzieci. Rozliczenie może się odbywać zarówno do kwoty ustalonego limitu, jak i na podstawie systemu Open Bar w oparciu o zużycie. Wszystkie dekoracje, atrakcje i plan wydarzeń imprezy wystarczy nam zgłosić wcześniej, aby zostały zatwierdzone przez managera. W trakcie ustalania oferty gastronomicznej prosimy też o podanie ewentualnych nietolerancji pokarmowych uczestników.
Zapraszamy do wynajmu sali na imprezę w JATKI 2.0, gdzie do każdego organizowanego wydarzenia podchodzimy w pełni profesjonalnie i kompleksowo. W restauracji JATKI 2.0 możesz liczyć na bogate menu posiłków i napojów, uśmiechniętą obsługę oraz szerokie zaplecze multimedialne.

Leave a Comment